BLM03EB500SN1D
Numărul produsului DigiKey
490-18096-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18096-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18096-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM03EB500SN1D
Descriere
FERRITE BEAD 50 OHM 0201 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0201 (0603 metric) 400mA 580mOhm
Modele EDA/CAD
BLM03EB500SN1D Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
580mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,013" (0,33mm)
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Impedanță la frecvență
50 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
400mA