BLM03AX601SN1D
Numărul produsului DigiKey
490-5624-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5624-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-5624-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM03AX601SN1D
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0201 (0603 metric) 250mA 850mOhm
Modele EDA/CAD
BLM03AX601SN1D Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
850mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,013" (0,33mm)
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
250mA