BLM03AG102SN1D
Numărul produsului DigiKey
490-5165-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5165-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-5165-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM03AG102SN1D
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0201 (0603 metric) 100mA 2,5Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BLM03AG102SN1D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
2,5Ohm
Producător
Murata Electronics
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Înălțime (Max)
0,013" (0,33mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
100mA