BLM02BX121SN1D | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BLM02BX121SN1D |
Descriere | FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 120 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 01005 (0402 metric) 350mA 500mOhm |
Modele EDA/CAD | BLM02BX121SN1D Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 500mOhm |
Producător Murata Electronics | Valori nominale – |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip filtru Linie semnal | Înălțime (Max) 0,009" (0,22mm) |
Număr de linii 1 | Mărime/Dimensiune 0,016" L x 0,008" l (0,40mm x 0,20mm) |
Impedanță la frecvență 120 Ohms @ 100 MHz | Număr produs de bază |
Valoare nominală curent (Max) 350mA |