1277AS-H-2R2M=P2 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 1277AS-H-2R2M=P2 |
Descriere | FIXED IND 2.2UH 2.1A 84 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2.2 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 2.1 A Max. 84mOhm 1210 (3225 metric) – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 1277AS-H-2R2M=P2 Modele |
Serie | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Frecvență inductanță - Test 1 MHz |
Toleranță ±20% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm) |
Curent - Saturație (Isat) 2,6A | Înălțime - Montat (Max) 0,047" (1,20mm) |
Ecranare Ecranat | Număr produs de bază |
Rezistență c.c. (DCR) Max. 84mOhm |