1276AS-H-6R8M=P2
Numărul produsului DigiKey
490-10586-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10586-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10586-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1276AS-H-6R8M=P2
Descriere
FIXED IND 6.8UH 1A 378 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6.8 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 1 A Max. 378mOhm 1210 (3225 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1276AS-H-6R8M=P2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Q la frecvență
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
1210 (3225 metric)
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
1,3A
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 378mOhm