1276AS-H-6R8M=P2 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 1276AS-H-6R8M=P2 |
Descriere | FIXED IND 6.8UH 1A 378 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 6.8 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 1 A Max. 378mOhm 1210 (3225 metric) – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 1276AS-H-6R8M=P2 Modele |
Categorie | Q la frecvență – |
Prod. | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Serie | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Frecvență inductanță - Test 1 MHz |
Tip Miez cu tambur, înfășurat | Caracteristici – |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie 1210 (3225 metric) |
Toleranță ±20% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm) |
Curent - Saturație (Isat) 1,3A | Înălțime - Montat (Max) 0,039" (1,00mm) |
Ecranare Ecranat | Număr produs de bază |
Rezistență c.c. (DCR) Max. 378mOhm |