1255AY-101M=P3 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Pulse Electronics
În stoc: 9.983
Fișă de date
Similar
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
100 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 900 mA 460mOhm Non-standard
1255AY-101M=P3
Numărul produsului DigiKey
490-10801-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10801-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1255AY-101M=P3
Descriere
FIXED IND 100UH 900MA 460 MOHM
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
1255AY-101M=P3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
460mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,248" L x 0,248" l (6,30mm x 6,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
900mA
Înălțime - Montat (Max)
0,177" (4,50mm)