1248AS-H-3R3N=P3
Numărul produsului DigiKey
490-10798-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10798-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10798-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1248AS-H-3R3N=P3
Descriere
FIXED IND 3.3UH 5.6A 19.2 MOHM
Descriere detaliată
3.3 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 5.6 A Max. 19,2mOhm 2-SMD
Modele EDA/CAD
1248AS-H-3R3N=P3 Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 19,2mOhm
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±30%
Mărime/Dimensiune
0,315" L x 0,315" l (8,00mm x 8,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
7,2A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)