1248AS-H-330M=P3
Numărul produsului DigiKey
490-10797-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10797-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10797-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1248AS-H-330M=P3
Descriere
FIXED IND 33UH 1.8A 168 MOHM SMD
Descriere detaliată
33 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 1.8 A Max. 168mOhm 2-SMD
Modele EDA/CAD
1248AS-H-330M=P3 Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 168mOhm
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,315" L x 0,315" l (8,00mm x 8,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
2,4A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)