1217AS-H-330M=P3 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 1217AS-H-330M=P3 |
Descriere | FIXED IND 33UH 2.2A 132 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 33 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 2.2 A Max. 132mOhm Non-standard |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 1217AS-H-330M=P3 Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 132mOhm |
Tip Miez cu tambur, înfășurat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie Non-standard |
Toleranță ±20% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,315" L x 0,315" l (8,00mm x 8,00mm) |
Curent - Saturație (Isat) 2,3A | Înălțime - Montat (Max) 0,177" (4,50mm) |