1217AS-H-2R2N=P3
Numărul produsului DigiKey
490-10787-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10787-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10787-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1217AS-H-2R2N=P3
Descriere
FIXED IND 2.2UH 8.7A 9.9 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 8.7 A Max. 9,9mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1217AS-H-2R2N=P3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 9,9mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±30%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,315" L x 0,315" l (8,00mm x 8,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
9,3A
Înălțime - Montat (Max)
0,177" (4,50mm)