1217AS-H-220M=P3
Numărul produsului DigiKey
490-10786-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10786-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10786-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1217AS-H-220M=P3
Descriere
FIXED IND 22UH 2.4A 93.6 MOHM
Descriere detaliată
22 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 2.4 A Max. 93,6mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
1217AS-H-220M=P3 Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 93,6mOhm
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,315" L x 0,315" l (8,00mm x 8,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
2,9A
Înălțime - Montat (Max)
0,177" (4,50mm)