LQH2MCN2R2M52L
Numărul produsului DigiKey
490-4986-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-4986-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-4986-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQH2MCN2R2M52L
Descriere
FIXED IND 2.2UH 500MA 546 MOHM
Descriere detaliată
2.2 µH Fără ecranare Miez cu tambur, înfășurat Inductor 500 mA Max. 546mOhm 0806 (2016 metric)
Modele EDA/CAD
LQH2MCN2R2M52L Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 546mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
125MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,037" (0,95mm)