BU-2641-D-48-2
Numărul produsului DigiKey
314-1563-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BU-2641-D-48-2
Descriere
TEST LEAD BANANA TO PROBE 48"
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,0" (1219,20mm) Mufă tip banană, Unic La Sondă de testare Cordon de legătură 600V
Categorie
Lungime cablu
48,0" (1219,20mm)
Producător
Mueller Electric Co
Tip
Cordon de legătură
Serie
Conținut
Derivație 1, Roșu
Ambalaj
Vrac
Material - Izolație
Policlorură de vinil (PVC)
Stare piesă
Activ
Diametru fir
18AWG
Metodă de stivuire
Nu se poate stivui
Tensiune - Nominală
600V
Configurație
Element tip banană la sondă de testare
Valori nominale
CAT II 600V
Conector principal
Mufă tip banană, Unic
Valoare nominală curent (Amp)
10A
Conector secundar
Sondă de testare
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 73
Verificați stoc primit suplimentar
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Culoare alternativă
TEST LEAD BANANA TO PROBE 48"