BU2450SM-JJ-GTR
Numărul produsului DigiKey
BU2450SM-JJ-GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
BU2450SM-JJ-GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BU2450SM-JJ-GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BU2450SM-JJ-GTR
Descriere
BATTERY HOLDER COIN 24.5MM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baterie Suport (deschis) Pastilă, 24,5mm 1 Celulă Plăcuță SMD (SMT)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BU2450SM-JJ-GTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Număr de celule
1
Prod.
Serie baterie
2450
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
PCB, Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Plăcuță SMD (SMT)
Tip baterie, funcție
Baterie tip pastilă, Suport
Înălțime deasupra plăcii
0,276" (7,01mm)
Stil
Suport (deschis)
Temperatură de funcționare
-40°C – 315°C