LI75-20B12R2S
Numărul produsului DigiKey
2725-LI75-20B12R2S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LI75-20B12R2S
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 76W
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 6,3A
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Mornsun America, LLC
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
6,3A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
76W
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Număr de ieșiri
1
Eficiență
86%
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
3,45" L x 1,26" l x 4,92" Î (87,5mm x 32,0mm x 125,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V