Imaginea pentru MPM3695GPJ-20-0022-T nu este disponibilă
MPM3695GPJ-20-0022-T
Numărul produsului DigiKey
1589-MPM3695GPJ-20-0022-T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MPM3695GPJ-20-0022-T
Descriere
3V TO 16V INPUT, CONTINUOUS 25A
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 0,5 – 5,5V – – – 25A 3V - 16V Intrare
Modele EDA/CAD
MPM3695GPJ-20-0022-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
138 W
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Modul PoL neizolat
Grad
Număr de ieșiri
1
Calificare
Tensiune - Intrare (Min)
3V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
16V
Pachet/cutie
Modul 29-PowerCLGA
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
0,20" L x 0,24" l x 0,17" Î (5,0mm x 6,0mm x 4,4mm)
Tensiune - Ieșire 2
Pachet dispozitiv furnizor
29-ECLGA (5x6)
Tensiune - Ieșire 3
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 4
Agenție de aprobare
Curent - Ieșire (Max)
25A