MPL-SE2512-3R3
Numărul produsului DigiKey
1589-MPL-SE2512-3R3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1589-MPL-SE2512-3R3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1589-MPL-SE2512-3R3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPL-SE2512-3R3
Descriere
FIXED IND 3.3UH 2.1A 90 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 µH Semi-ecranat – Inductor 2.1 A 90mOhm Non-standard, Derivație 2 –
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Tip
Caracteristici
Pachet/cutie
Non-standard, Derivație 2
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
2,4A
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Ecranare
Semi-ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
90mOhm