MPL-AY3020-5R6
Numărul produsului DigiKey
1589-MPL-AY3020-5R6TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1589-MPL-AY3020-5R6CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
MPL-AY3020-5R6
Descriere
FIXED IND 5.6UH 1.8A 209 MOHM
Descriere detaliată
5.6 µH Fără ecranare Turnat Inductor 1.8 A 209mOhm 2-SMD, Derivație J –
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm)
Curent - Saturație (Isat)
2,8A
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)
Rezistență c.c. (DCR)
209mOhm