MPL-AY1265-R68
Numărul produsului DigiKey
1589-MPL-AY1265-R68TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
MPL-AY1265-R68
Descriere
FIXED IND 680NH 29A 1.25 MOHM
Descriere detaliată
680 nH Fără ecranare Turnat Inductor 29 A 1,25mOhm 2-SMD, Derivație J –
Temperatură de funcționare
-40°C – 155°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,531" L x 0,496" l (13,50mm x 12,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
51A
Înălțime - Montat (Max)
0,256" (6,50mm)
Rezistență c.c. (DCR)
1,25mOhm