MPL-AY1265-8R2
Numărul produsului DigiKey
1589-MPL-AY1265-8R2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1589-MPL-AY1265-8R2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1589-MPL-AY1265-8R2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPL-AY1265-8R2
Descriere
FIXED IND 8.2UH 11.5A 12.5 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8.2 µH Fără ecranare Turnat Inductor 11.5 A 12,5mOhm 2-SMD, Derivație J –
Categorie
Q la frecvență
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 155°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Tip
Turnat
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
2-SMD, Derivație J
Toleranță
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,531" L x 0,496" l (13,50mm x 12,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
18A
Înălțime - Montat (Max)
0,256" (6,50mm)
Ecranare
Fără ecranare
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
12,5mOhm