MPL-AL6060-8R2
Numărul produsului DigiKey
1589-MPL-AL6060-8R2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1589-MPL-AL6060-8R2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
MPL-AL6060-8R2
Descriere
FIXED IND 8.2UH 8A 19 MOHM SMD
Descriere detaliată
8.2 µH Fără ecranare Turnat Inductor 8 A 19mOhm 2-SMD –
Temperatură de funcționare
-40°C – 155°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,260" L x 0,252" l (6,60mm x 6,40mm)
Curent - Saturație (Isat)
7A
Înălțime - Montat (Max)
0,236" (6,00mm)
Rezistență c.c. (DCR)
19mOhm