MPL-AL6060-5R6
Numărul produsului DigiKey
1589-MPL-AL6060-5R6TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1589-MPL-AL6060-5R6CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
MPL-AL6060-5R6
Descriere
FIXED IND 5.6UH 9.4A 13 MOHM SMD
Descriere detaliată
5.6 µH Fără ecranare Turnat Inductor 9.4 A 13mOhm 2-SMD –
Temperatură de funcționare
-40°C – 155°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,260" L x 0,252" l (6,60mm x 6,40mm)
Curent - Saturație (Isat)
8,6A
Înălțime - Montat (Max)
0,236" (6,00mm)
Rezistență c.c. (DCR)
13mOhm