MPL-AL6050-3R3
Numărul produsului DigiKey
1589-MPL-AL6050-3R3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1589-MPL-AL6050-3R3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1589-MPL-AL6050-3R3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPL-AL6050-3R3
Descriere
FIXED IND 3.3UH 10.1A 11.5 MOHM
Descriere detaliată
3.3 µH Fără ecranare Turnat Inductor 10.1 A 11,5mOhm 2-SMD –
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 155°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,260" L x 0,252" l (6,60mm x 6,40mm)
Curent - Saturație (Isat)
12A
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)
Rezistență c.c. (DCR)
11,5mOhm