MPL-AL5050-5R6
Numărul produsului DigiKey
1589-MPL-AL5050-5R6TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1589-MPL-AL5050-5R6CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1589-MPL-AL5050-5R6DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPL-AL5050-5R6
Descriere
FIXED IND 5.6UH 6.8A 20 MOHM SMD
Descriere detaliată
5.6 µH Fără ecranare Turnat Inductor 6.8 A 20mOhm 2-SMD –
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 155°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,217" L x 0,209" l (5,50mm x 5,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
8A
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)
Rezistență c.c. (DCR)
20mOhm