MPL-AL4020-3R3
Numărul produsului DigiKey
1589-MPL-AL4020-3R3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1589-MPL-AL4020-3R3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1589-MPL-AL4020-3R3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPL-AL4020-3R3
Descriere
FIXED IND 3.3UH 4.4A 34.5 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 µH Fără ecranare Turnat Inductor 4.4 A 34,5mOhm 2-SMD –
Categorie
Q la frecvență
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 155°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Tip
Turnat
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
2-SMD
Toleranță
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,161" L x 0,161" l (4,10mm x 4,10mm)
Curent - Saturație (Isat)
5,2A
Înălțime - Montat (Max)
0,083" (2,10mm)
Ecranare
Fără ecranare
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
34,5mOhm