MP8802DJ-3.3-LF-Z
Numărul produsului DigiKey
1589-1941-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1589-1941-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1589-1941-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MP8802DJ-3.3-LF-Z
Descriere
IC REG LIN POS ADJ 250MA TSOT23
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Reglabil (fix) 1 Ieșire 250mA TSOT-23-5
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
155 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70db – 30dB (1kHz – 1MHz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
6,5V
Pachet/cutie
SOT-23-5 subțire, TSOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,25V (3,3V)
Pachet dispozitiv furnizor
TSOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,19V la 250mA (tipic), –