MP2152GQFU-18-Z poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Monolithic Power Systems Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 1,8V 1 Ieșire 2A 6-UFDFN
MP2152GQFU-18-Z
Numărul produsului DigiKey
1589-MP2152GQFU-18-ZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
MP2152GQFU-18-Z
Descriere
IC REG BUCK 1.8V 2A 6UTQFN
Termen de livrare standard al producătorului
36 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Prod.
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Serie
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
1,1MHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
6-UTQFN (1,2x1,6)
Tensiune - Intrare (Min)
2,5V