0511100650-20-A-6-Y
Numărul produsului DigiKey
0511100650-20-A-6-Y-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0511100650-20-A-6-Y
Descriere
6 CIRC CABLE ASSY 20" Y
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la cablu 1,67' (508,00mm)
Categorie
Lungime
1,67' (508,00mm)
Tip conector
Soclu la cablu
Pas - Conector
0,079" (2,00mm)