0511100650-10-A-6-Z
Numărul produsului DigiKey
0511100650-10-A-6-Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0511100650-10-A-6-Z
Descriere
6 CIRC CABLE ASSY 10" Z
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,833' (254,00mm, 10,00")
Categorie
Lungime
0,833' (254,00mm, 10,00")
Tip conector
Soclu la soclu
Pas - Conector
0,079" (2,00mm)