0511100650-10-A-6-X
Numărul produsului DigiKey
0511100650-10-A-6-X-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0511100650-10-A-6-X
Descriere
6 CIRC CABLE ASSY 10" X
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la cablu 0,833' (254,00mm, 10,00")
Categorie
Lungime
0,833' (254,00mm, 10,00")
Producător
Molex
Caracteristici
Serie
Culoare
Multiplu, Individual
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Fără ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Soclu la cablu
Terminație cablu
Sertizare
Număr de poziţii
6
Finisaj contact
Auriu
Număr de rânduri
2
Grosime finisaj contact
15,0µin (0,38µm)
Pas - Conector
0,079" (2,00mm)