0502128000-11-A4
Numărul produsului DigiKey
0502128000-11-A4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0502128000-11-A4
Descriere
11" PRE-CRIMP 1854 OR001 ORANGE
Referință client
Descriere detaliată
Portocaliu AWG 24 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 11,0" (279,4mm)
Modele EDA/CAD
0502128000-11-A4 Modele
Culoare
Portocaliu
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Lungime
11,0" (279,4mm)