0502128000-08-S4
Numărul produsului DigiKey
0502128000-08-S4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0502128000-08-S4
Descriere
8" PRE-CRIMP 1854 SL001 SLATE
Referință client
Descriere detaliată
Tăbliță AWG 24 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 8,00" (203,20mm)
Modele EDA/CAD
0502128000-08-S4 Modele
Culoare
Tăbliță
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Lungime
8,00" (203,20mm)