0502128000-08-B4-D
Numărul produsului DigiKey
0502128000-08-B4-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0502128000-08-B4-D
Descriere
8" PRE-CRIMP 1854 BK001 BLACK
Referință client
Descriere detaliată
Negru AWG 24 Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 8,00" (203,20mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0502128000-08-B4-D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Diametru fir
AWG 24
Producător
Molex
Finisaj contact
Cositor
Serie
Culoare
Negru
Ambalaj
Vrac
Grosime finisaj contact
Stare piesă
Activ
Număr de rânduri
1
Capăt contact
Soclu la soclu
Număr de conductoare
1
Lungime
8,00" (203,20mm)