0460121141-12-R9
Numărul produsului DigiKey
0460121141-12-R9-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0460121141-12-R9
Descriere
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu 18AWG Derivație șuntare Pin la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
18AWG
Producător
Molex
Finisaj contact
Cositor
Serie
Culoare
Roșu
Ambalaj
Vrac
Grosime finisaj contact
100,0µin (2,54µm)
Stare piesă
Activ
Număr de rânduri
1
Capăt contact
Pin la cablu (rotund)
Număr de conductoare
1
Lungime
12,0" (304,8mm)
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 80
Verificați stoc primit suplimentar
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED