0457501111-12-R9
Numărul produsului DigiKey
0457501111-12-R9-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0457501111-12-R9
Descriere
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu 18AWG Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
18AWG
Culoare
Roșu
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED