0430310002-12-N2
Numărul produsului DigiKey
0430310002-12-N2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430310002-12-N2
Descriere
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Referință client
Descriere detaliată
Maro AWG 22 Derivație șuntare Pin la cablu (rotund) Auriu 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Culoare
Maro
Grosime finisaj contact
15,0µin (0,38µm)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
În stoc: 250
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016N BROWN
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
4" PRE-CRIMP A2016N BROWN
5" PRE-CRIMP A2016N BROWN
6" PRE-CRIMP A2016N BROWN