0430300004-12-R6
Numărul produsului DigiKey
0430300004-12-R6-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300004-12-R6
Descriere
12" PRE-CRIMP 1853 RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 26 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 26
Finisaj contact
Cositor
Serie
Culoare
Roșu
Grosime finisaj contact
40,0µin (1,02µm)
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP 1853 RED
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP 1853 RED
În stoc: 0
4" PRE-CRIMP 1853 RED
5" PRE-CRIMP 1853 RED
6" PRE-CRIMP 1853 RED