0430300003-12-R4
Numărul produsului DigiKey
0430300003-12-R4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300003-12-R4
Descriere
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 24 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Auriu 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 24
Finisaj contact
Auriu
Serie
Culoare
Roșu
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 288
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
În stoc: 369
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2015R RED
3" PRE-CRIMP A2015R RED
4" PRE-CRIMP A2015R RED
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED