0430300003-12-R0
Numărul produsului DigiKey
0430300003-12-R0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300003-12-R0
Descriere
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 20 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Auriu 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 20
Finisaj contact
Auriu
Serie
Culoare
Roșu
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 310
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
În stoc: 565
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
În stoc: 270
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2040R RED
3" PRE-CRIMP A2040R RED
4" PRE-CRIMP A2040R RED
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED