0430300002-12-N4
Numărul produsului DigiKey
0430300002-12-N4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300002-12-N4
Descriere
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Referință client
Descriere detaliată
Maro AWG 24 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Auriu 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 24
Culoare
Maro
Grosime finisaj contact
15,0µin (0,38µm)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
În stoc: 21
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015R RED
În stoc: 90
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2015N BROWN
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
4" PRE-CRIMP A2015N BROWN
5" PRE-CRIMP A2015N BROWN
6" PRE-CRIMP A2015N BROWN