0430300002-12-B0-D
Numărul produsului DigiKey
0430300002-12-B0-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300002-12-B0-D
Descriere
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Referință client
Descriere detaliată
Negru AWG 20 Derivație șuntare Soclu la soclu Auriu 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 20
Finisaj contact
Auriu
Serie
Culoare
Negru
Grosime finisaj contact
15,0µin (0,38µm)
Capăt contact
Soclu la soclu
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 700
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
12" PRE-CRIMP A2040R RED
În stoc: 129
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2040B BLACK
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
4" PRE-CRIMP A2040B BLACK
5" PRE-CRIMP A2040B BLACK
6" PRE-CRIMP A2040B BLACK