0430300002-03-W4
Numărul produsului DigiKey
0430300002-03-W4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300002-03-W4
Descriere
3" PRE-CRIMP A2015W WHITE
Referință client
Descriere detaliată
Alb AWG 24 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Auriu 3,00" (76,20mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 24
Finisaj contact
Auriu
Serie
Culoare
Alb
Grosime finisaj contact
15,0µin (0,38µm)
Lungime
3,00" (76,20mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 180
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
În stoc: 271
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
În stoc: 170
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2015W WHITE
4" PRE-CRIMP A2015W WHITE
5" PRE-CRIMP A2015W WHITE
6" PRE-CRIMP A2015W WHITE
În stoc: 90
8" PRE-CRIMP A2015W WHITE