0430300001-12-B4-D
Numărul produsului DigiKey
0430300001-12-B4-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300001-12-B4-D
Descriere
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Referință client
Descriere detaliată
Negru AWG 24 Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 24
Finisaj contact
Cositor
Serie
Culoare
Negru
Grosime finisaj contact
40,0µin (1,02µm)
Capăt contact
Soclu la soclu
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 600
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
În stoc: 76
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2015B BLACK
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
4" PRE-CRIMP A2015B BLACK
5" PRE-CRIMP A2015B BLACK
6" PRE-CRIMP A2015B BLACK