0430300001-12-B2-D
Numărul produsului DigiKey
0430300001-12-B2-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300001-12-B2-D
Descriere
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Referință client
Descriere detaliată
Negru AWG 22 Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Culoare
Negru
Capăt contact
Soclu la soclu
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 267
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
În stoc: 228
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
12" PRE-CRIMP A2016R RED
În stoc: 170
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016B BLACK
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
În stoc: 370
4" PRE-CRIMP A2016B BLACK
5" PRE-CRIMP A2016B BLACK
6" PRE-CRIMP A2016B BLACK