0430300001-10-B2
Numărul produsului DigiKey
0430300001-10-B2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300001-10-B2
Descriere
10" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Referință client
Descriere detaliată
Negru AWG 22 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 10,0" (254,0mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Culoare
Negru
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Lungime
10,0" (254,0mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 980
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
10" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
În stoc: 0
10" PRE-CRIMP A2016G GREEN
În stoc: 0
10" PRE-CRIMP A2016L BLUE
10" PRE-CRIMP A2016N BROWN
10" PRE-CRIMP A2016R RED
În stoc: 726
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016B BLACK
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
4" PRE-CRIMP A2016B BLACK
5" PRE-CRIMP A2016B BLACK
6" PRE-CRIMP A2016B BLACK