0430300001-03-V2
Numărul produsului DigiKey
0430300001-03-V2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300001-03-V2
Descriere
3" PRE-CRIMP A2016V VIOLET
Referință client
Descriere detaliată
Violet AWG 22 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 3,00" (76,20mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Culoare
Violet
Lungime
3,00" (76,20mm)
Culoare alternativă
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
În stoc: 110
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016V VIOLET
4" PRE-CRIMP A2016V VIOLET
5" PRE-CRIMP A2016V VIOLET
6" PRE-CRIMP A2016V VIOLET
8" PRE-CRIMP A2016V VIOLET