0430300001-03-V0
Numărul produsului DigiKey
0430300001-03-V0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300001-03-V0
Descriere
3" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
Referință client
Descriere detaliată
Violet AWG 20 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 3,00" (76,20mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 20
Culoare
Violet
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Lungime
3,00" (76,20mm)
Culoare alternativă
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
În stoc: 449
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
În stoc: 678
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
4" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
5" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
6" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
8" PRE-CRIMP A2040V VIOLET