0430300001-03-R4-D
Numărul produsului DigiKey
0430300001-03-R4-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300001-03-R4-D
Descriere
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 24 Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 3,00" (76,20mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 24
Culoare
Roșu
Capăt contact
Soclu la soclu
Lungime
3,00" (76,20mm)
Culoare alternativă
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2015R RED
4" PRE-CRIMP A2015R RED
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED
În stoc: 180
8" PRE-CRIMP A2015R RED